KONKURSAS „ SKAIDRUMĄ KURIAME KARTU“

8A klasės mokinių komanda, paskatinta klasės vadovės Angelės Norkevičienės, dalyvavo nacionaliniame konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“,  kurį inicijuoja Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Moksleiviai  konkurso metu turėjo atlikti dvi užduotis: individualiai išspręsti testą ir kartu su bendraklasiais atlikti kūrybinį darbą, skatinantį susimąstyti apie sąžiningumo svarbą, netoleranciją korupcijai.

Mokiniai piešė piešinį „Sakom korupcijai NE“, atliko užduotis. Konkurse dalyvavusiems mokiniams  buvo atsiųstas Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus padėkos raštas, stalo žaidimas „ Antikoruptika“, o kiekvienam dalyviui – Konkurso ženklelis. Klasės valandėlių metu išbandysime naują stalo žaidimą „Antikoruptika“.