„SVEIKATA VISUS METUS 2020“

Gruodžio 10 d. nuotoliniu būdu vyko projekto „Sveikata visus metus 2020“ baigiamoji konferencija „Nuo pažinimo – sveikatos link“.

Vadovaujantis šia tema konferencijos metu buvo pristatyti mokslininkų, psichologų, praktikų įdomūs ir aktualūs pranešimai bei pasidalinta darbo patirtimi, vykdant sveikatinimo veiklas bendrojo ugdymo mokyklose, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo, ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Konferencijoje dalyvavo 76 dalyviai. Tarp jų ir 4 mūsų mokyklos mokytojos: pradinio ugdymo mokytoja Dalia Žilevičienė ir soc. pedagogė Rasa Vaitkienė, skaitė pranešimą „Saulės spindulėliai – sveikatos nešėjai“, pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Guževičiūtė skaitė pranešimą „Renkuosi būti sveikas“ ir anglų kalbos mokytoja Asta Galinienė, skaitė pranešimą „Mangai, sveiki ir stiprūs“.

Konferencijos metu buvo paskelbti projekto nugalėtojai, kurie apdovanoti Lietuvos neformaliojo švietimo centro prizais ir padėkos raštais, bei Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštu bei prizu apdovanota mūsų mokyklos 2B klasės komanda ir klasės vadovė  Odeta Šilinskienė.

Ankstesnis įrašas
Kitas įrašas