GERESNĖS UGDYMO KOKYBĖS LINK – TĖVAI KAIP UGDYMO PARTNERIAI

Baigiasi mokslo metai. Jie buvo kitokie, daug ugdymo proceso laiko vyko be gyvo kontakto, draugų būrio. Tačiau ir per nuotolį mokyklos gyvenimas nesustojo, vyko įvairūs renginiai, konkursai, konferencijos.

Savo veiklos nestabdė ir mokykloje veikianti iniciatyvinė grupė, jau šešerius metus organizuojanti veiklas su tėvais/globėjais. Šiais metais ji į pagalbą pasitelkė aktyvius tėvelius ir mokyklos jubiliejui padovanojo filmą.

Jį sumontavo 1B klasės mokinio Viljamo mama Rasa ir tėtis Vidmantas, medžiagą rinko ir pateikė mokinių tėvai, klasių vadovai. Filme daug mielų akimirkų ir kadrų iš bendrų renginių/veiklų su tėvais/globėjais.

Ačiū tėveliams/globėjams, manome, kad šis bendradarbiavimas nepasibaigs ir kitais mokslo metais, vėl kažką gražaus kartu sukursime. Tik bendradarbiaudami, galime siekti gerų rezultatų.