NACIONALINIAI „ETWINNING“ APDOVANOJIMAI 2021

Švietimo mainų paramos fondo kasmetiniuose Nacionaliniuose programos „eTwinning apdovanojimuose Vilniuje, VU Kairėnų botanikos sode dalyvavo „Saulės“ mokyklos anglų kalbos mokytojos Asta Valienė, Vaida Mažeikienė ir Asta Galinienė.

Renginys skirtas:  apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais (NKŽ) įvertintus mokytojus, vykdžiusius programos „eTwinning“ projektus 2020–2021 mokslo metais, ir mokyklų gavusių ženklelius „eTwinning mokykla“ atstovus; apdovanoti „eTwinning“ nacionalinio konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2021“ nugalėtojus.

Mokytojai Astai Valienei buvo įteikti NKŽ už 3 tarptautinius projektus, o projektas „Let‘s save the Earth with creativity“ buvo išrinktas nugalėtoju konkurse „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2021“!

Mokytoja Vaida Mažeikienė apdovanota 2 NKŽ, mokytojos Asta Galinienė ir Ramunė Taunienė pelnė po 1 NKŽ už kokybišką projektų vykdymą.

Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla pelnė „Programos „eTwinning“ mokykla 2021–2022“ ženklelį už sėkmingą, kokybišką ir nuoseklų darbą vykdant tarptautines projektines veiklas.

#saulėsmokykla