IŠVYKA Į KAUNĄ

Gražų rugsėjo 9-osios rytą 6A klasės mokiniai su mokytojomis V. Loreta ir V. Rasa išvyko į Kauną. Kelionės tikslas – šviečiamosios ir edukacinės veiklos Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijoje ir jų mokomajame ūkyje pagal Šviečiamosios gyvulininkystės programą. Vaikai lankėsi akademijos muziejuje, bibliotekoje, auditorijose, laboratorijose. Jie ne tik sužinojo įvairių įdomybių apie akademijos istoriją ir šių dienų naujoves, tačiau ir patys, su laborantės pagalba, galėjo atlikti tyrimus, kartu su studentais pasėdėti auditorijoje, susirasti norimą knygą išmaniojoje  bibliotekoje. Smagiausia išvykos dalis – apsilankymas mokomajame akademijos ūkyje, kur vaikai apžiūrėjo karves ir veršiukus. Po to – sotūs pietūs akademijos kavinėje ir smagi kelionė namo.