FIZIKA

M. Slančiausko progimnazijoje vyko du rajoniniai renginiai: „Šauniausias fizikas septintokas 2022“ ir 8-tų klasių moksleivių fizikos olimpiada. Atlikti įvairias konkurso užduotis susirinko 9 septintokai ir 13 aštuntokų iš rajono mokyklų. Mūsų mokyklos septintokai – Karina Žabarauskaitė (7C), Vėjas Gecevičius (7B) ir Meinardas Vasiliauskas (7B). Šauniausio septintoko fiziko titulą laimėjo Karina. Antrą vietą šiame konkurse užėmė Vėjas. Aštuntų klasių olimpiadoje dalyvavo 2 mūsų moksleiviai – Nedas Kalvelis (8A) ir Robertas Pakatilius (8A). Geriausiu aštuntoku fiziku rajone tapo Nedas, kuris I vieta pasidalijo su M. Slančiausko progimnazijos bendraamže. Mokiniams pasiruošti padėjo fizikos mokytoja Birutė Spirgienė.