„KŪRYBINIAI PROJEKTAI XXI AMŽIAUS PAMOKOJE“

Šiaulių Sauliaus Sondeckio Menų gimnazija sukvietė mokytojus ir mokinius į nuotolinę konferenciją, kurioje mokiniai  padedami savo mokytojų pristatė kūrybinius projektus. Net  46 kūrybiniai darbai buvo pristatomi. Tai tikrai didelis šūsnis gražių ir gan įdomių darbų. Visi dalyvaujantys buvo  suskirstyti net į 4 sekcijas, pagal darbų specifiką, atliktus bandymus,  ar išsikeltą probleminę sritį – · STEAM gamtos projektai, informacinių technologijų, menų, socialinių mokslų ir matematikos pamokose · IT įrankių taikymas įvairių dalykų pamokose · Mokinių skaitmeninių kompetencijų ugdymas · Kūrybiniai projektai integruotose pamokose.

Mūsų mokyklą atstovavo Maria Hussein, 8B kl. mokinė su darbu – Integruotas geografijos ir lietuvių kalbos kūrybinis darbas „Svečiuose pas 40 tautų“. Jai padėjo ruoštis geografijos mokytoja metodininkė Neringa Bulienė ir lietuvių k. vyr. mokytoja Rasa Norkevičienė ir Karina Žabarauskaitė, 8C kl. mokinė su darbu „eTwinning projektai anglų kalbos pamokose“. Jai padėjo ruoštis anglų k. vyr. mokytoja Asta Galinienė.

Anglų mokytoja Asta G.