PAŽINTINĖ ŽUVININKYSTĖS PROGRAMA „IŠAUGINTA EUROPOS SĄJUNGOJE“Praėjusiais metais paraiškas dalyvauti Žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“  pildė 50 mokyklų, 2500 vaikų. Pasisekė „Saulės“ pagrindinės mokyklos 2B ir 7B klasėms, kurios pateko į laimėtojų sąrašą. Visus metus vyko įvairiausi renginiai – žuvininkystės specialistai vedė edukacinius užsiėmimus mokiniams, dovanų gavome Žuvininkystės pratybas, kurias atlikinėjome. Klausėmės paskaitų apie akvakultūrą. Vykome į Žuvininkystes praktinio mokymo centrą Žemaičių Naumiestyje, kur turėjome galimybę pamatyti kaip auginamos žuvys, kokia akvakultūra išvystyta Lietuvoje.
Baigiantis projektui buvo skelbiamas kūrybinių darbų konkursas. 2B klasės mokiniai, padedant tėveliams ir mokytojai, pagamino „Gurmaniškų žuvies produktų meniu“, kuris „Mityba ir maisto ruošimas“ temoje laimėjo 1-ąją vietą. Mokiniai, kartu su mokytojomis buvo pakviesti į apdovanojimus, kurie vyko kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“. Nuvykimui organizatoriai skyrė ir transportą.
Šventėje buvo organizuoti įvairūs renginiai: vyko edukacinė Afrikos būgnų pamoka, žiūrėjome  Vėjų teatro spektaklį  „Baisiai gražu“. Buvome pavaišinti ir pietumis.
Apdovanojimus teikė Žemės ūkio ministro patarėjas Daivaras Rybakovas ir LITFOOD direktorius Šarūnas Celiešius.
Įspūdžių ir džiaugsmo patyrėme daug. Ačiū organizatoriams.

Ankstesnis įrašas
Kitas įrašas